anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Un sofer care calatores aproape zilnic cu el ma atrage foarte mult noi cand ne vedem ne privim foarte mult si in autobuz si in statie numai atat.
Problema este ca am avut o discutie nu buna si i-am zis ca nu vreau sa mai calatores cu el dar el a raspus "nuuuuuuuu". Dupa cateva zile nu l-am mai vazut iar intr-o vineri eram in statie si cand m-a vazut s-a oprit din mers ne-am privit si apoi a urcat in autobuz, cand era timpul de plecare el s-a uitat sa vada daca ma urc sau nu in autobuz. Am auzit de la colegii lui ca cineva nu mai vrea sa faca traseul acela iar eu cred ca este vorba de el si sincer imi pare rau ce am zis [nu mai calatores cu el] acum mi-e dor de el si vreau sa repar greseala facuta dar nu il mai vad in autobuz nici in statie. Cum sa ii dau de inteles ca vreau sa revina mai des pe acest traseu? Vreau sa-i spus dar daca ma intreaba "de ce" nu stiu ce sa raspund! E un sofer bun si vreau foarte mult sa faca mai des inainte era dar acum este foarte rar. CUM SA-I SPUN?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la firma respectiva de transport, la autogara sau mai stiu eu ce...si intrebi de el