| Ionica101 a întrebat:

Astazi eram in autobuz, si in autobuz a urcat o fata pe care o plac si ea de obicei se uita la mine, si cand m-a vazut s-a oprit si se uita la mine si s-a schimbat si la fata.
Ce poate sa insemne asta?

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cum s-a schimbat la fata, o fi fost reactia tipica cand vezi pe cineva cunoscut si te ia prin surprindere ca nu te asteptai sa-l vezi

| Ionica101 explică (pentru Adry05):

Dupa aia continua mai departe sa se uite la mine

| sabin89 a răspuns:

Încearcă să sesizezi în priviri dacă se uită cu drag sau cu ură.

| Plato a răspuns:

Cum
ar
fi
sa
o
intrebi
pe
ea
?

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca a zambit si i s-a luminat fata... go get her tiger
daca nu, atunci data viitoare nu mai sta ca prostul/speriatul/intimidatul si zambeste-i cu toata fata!

| DanyDav a răspuns:

Nuprea inteleg ce vrei sa zici, fii mai explicita.

| Foreveryoung1548 a răspuns:

Bună! Poate să înseamne că a fost surprinsă când te-a văzut si ca nu se astepta sa fi în autobuz, poate că te place.

| Ionica101 explică (pentru Foreveryoung1548):

De obicei se uita la mine, la fel cand si pe drum cand merge tot la fel

| Ionica101 explică:

Mereu se uita la mine, si cand merge pe drum se intoarce sa se uite la mine, si vrau sa stiu da sau nu