| anonim_4396 a întrebat:

Un tip cu care am tot vorbit pe parcurs (cam vreo 9 luni, si ma refer si in viata reala) m-a avut la follow, like nu mi-a dat niciodata, mai demult inainte sa ii dau eu follow, avea profilul privat, nu isi arata pozele, nimic nimic. Iar dupa ce mi-am sters contul de insta, dupa o scurta vreme, si-a facut profilul public. De ce ar face asta, pentru ca de felul lui nu e asa, adica el tine mult pentru el, la fel si poze, etc. Si ultima poza de pe Facebook, a fost una de pe Instagram, adica a postat-o deodata si pe insta si pe Facebook. Voi ce parere aveti? Poate ma insel si exagerez cine stie, dar e ciudat oricum.

2 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Daca a-ti vorbit 9 luni si nimic e clar ca nu e nicio chimie intre voi, din partea lui nici nu mai zic.

| Ana1687 a răspuns:

Nu e ciudat deloc, si eu am facut asta