| Sinceritate a întrebat:

Un var de-al meu vrea s-o faca pentru prima data si nu e sigur daca e nevoie doar de prezervativ sa nu ramana partenera lui insarcinata! Ceva sugestii happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa foloseasca prezervativul

| DNSK a răspuns:

Buh cei mai multi o fac fara, apoi vin aici si se plang ca au o sarcina nedorita! m-am obisnuit cu voi. imi sunteti simpatici.

| Azµre a răspuns:

Prezervativ! Și grijă multă atâta tot!

| Sinceritate explică (pentru Azµre):

Stie ca trebuie sa foloseasca prezervativul, dar nu stie daca inca exista risc sa ramana ea cu tot cu prezervativ!

| Azµre a răspuns (pentru Sinceritate):

Dacă nu dă ca nemâncatul să îl rupă nu se întâmplă nimic.

| Sinceritate explică (pentru Azµre):

laughing)))) o sa-i spun sa manance inainte sa fie mai "satul"rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neaparat :*

| VladGH a răspuns:

Prezervativ pe marime si foc la calcie happy

| matesanosa a răspuns:

Prezervativul te salveaza de multe necazuri fie vorba de sarcina fie vorba de boli deci spune-i sa-l puna!

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Bineintele ca e nevoie de prezervativ, si putina informare inainte...

| Hilde a răspuns:

Contracept M dar si prezervativul sunt o solutie buna pentru "first time". Sa fi foarte atent cu partenera ta, tandru si sa o iei in brate foarte des, pana si cand se termina actul in sine! sa o saruti cu pasiune si sa o faci sa se simta in al 9-lea cer cu tine, speciala si cea mai importanta, sa ii vorbesti frumos! Muuulta bafta! (despre contracept m gasesti pe google prescriptia, este foarte simplu pentru o femeie sa il foloseasca).

| flippy94 a răspuns:

Eu am facut-o si cu si fara... e mai placut fara, dar e bine sa nu riste