| schlau a întrebat:

Unde as putea sa ies in oras cu o fosta prietena avand in vedere vremea asta? In parc nu stiu daca ar merge(e cam frig), la mall e cam banal. Centru vechi e mai interesant?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

In centru Vechi merg toti ma -Vezi si tu in Herastrau ca sunt localuri foarte interesante -si seara e o atmosfera interesanta -Ma simteam odata ca pe vremea lui Baiazid la Constantinopole!

4 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

La cinema.

| h3r a răspuns:

Atâtea localuri îți stau la dispoziție...
Alege unul mai liniștit și o să fie ok.

| elvisel a răspuns:

Avand in vedere ca nu sunteti impreuna ar trebui sa va intalniti intr-un mediu mai matur, nu o mai poti duce la un film deoarece acolo se duc majoritatea cuplurilor/indragostilor, presupun ca un caffe bar ar fi cea mai potrivita alegere.succes

| Oxiii a răspuns:

Cafenea, Pub. Beti un suc. Sau daca va aveti bine, la unul acasa.