| David123123123 a întrebat:

Deci cum pot recuceri fosta? avand in vedere faptul ca suntem la distanta, nu stiu, ceva interesant un mesaj (roman) care sa fie util.

Răspuns Câştigător
| DanielaFD a răspuns:

Pur si simplu, daca ea e inca singura totusi merita sa incerci. Daca este intr-o relatie cu altcineva, nu are rost. Poti sa ii trimiti un mesaj si ii spui tot ce simti tu, ii aduci de toate clipele petrecute impreuna, ii spui cat de mult o iubesti, etc. Daca vezi ca inca nu iti da atentie si nu mai vrea sa fi-ti impreuna din nou. Probabil ar trebui sa o uiti. Stiu si eu cum sunt fetele cateodata, daca va certati nu te mai cauta, asteapta sa o cauti tu. Sa vada cat de mult iti pasa de ea. Asa sunt si eu si stiu cum e. Bafta cu prietena ta si sper sa va impacati din nou!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce ai vrea asta? Mai ales ca sunteti la distanta. De obicei supa reincalzita nu mai are acelasi gust. Daca intelegi ce spun.

| RAY a răspuns:

David esti un beta care se milogeste de o fata, daca fosta ta iubita era interesata de tine nu trebia sa o recuceresti dar aia e deja cu altul total aiurea, vei fi catelutul ei preferat

| grab a răspuns:

Nu merge cu distanta dom' sef!
cauta alta care seamana cu ea dar sa fie in proximitate happy

| kandaraki a răspuns:

Fosta e fosta, atita tot. e de domeniul trecutului. trebuie sa treci peste asta. o cana stricata nu se mai face la loc cum era initial.

| EaSports a răspuns:

Totul depinde daca acea fata va veni in localitatea ta, daca ea nu vine atunci nu are rost sa-i scrii, indiferent daca are sau nu prieten.