| anonim_4396 a întrebat:

Eu locuiesc intr-un oras destul de mic, unde nu este mall, cinema, iar cand ies cu prietena mea in oras, nu avem unde sa ne ducem. Am mers acum cateva zile in parc, ne-am plimbat prin centrul orasului, dar nu mai avem ce face afara. Dati-mi niste idei ce sa fac cand iesim in oras., avand in vedere ca de obicei suntem doar noi doua.

2 răspunsuri:
| ktyi a răspuns:

Buna.
Puteti sa va duceti la o prajitura, un suc, va duceti una pe la cealalta pe acasa sau sa va plimbati cu rolele, bicicletele etc.

| Anelym a răspuns:

Mergeti stiu eu la picnic undeva sau faceti o plimbare pe jos pana la iesire din oras, mergeti la poze, faceti.va un grup mai mare cu care sa glumiti stiu eu...