| Smilee4Mee a întrebat:

Ce as putea face de revelion, avand in vedere ca am 14 ani:* si nu stiu daca voi fi in oras sau la bunici? Merci!

Răspuns Câştigător
| blueangel99 a răspuns:

Păi, în eventualitatea în care vei fi în oraş, poţi organiza o petrecere cu prietenii, sau să rogi o cunoştiinţă să mergeţi împreună la o petrecere.
În cazul în care vei fi la bunici, faci o masă festivă împreună cu bunică-ta şi chemi şi prieteni de pe-acolo(dacă ai)
Distracţie plăcută.
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu prea contează ce faci, contează cu cine. Indiferent dacă petreci la bunici sau la tine, trebuie să vezi cam cine ar putea veni. Dacă vă strângeţi 5, 6 persoane o să vă distraţi mai uşor.
Succes!

| Smilee4Mee explică:

Dau Fundoi!

| Alexander123 a răspuns:

Partyyyyyyyyyyy, Partyyyyyyyy, Paaaaaartyyyyyyy si iar Paaaaaaarrtyyyyyy!