| Essencest11 a întrebat:

Unde gasesc si eu un site sau un forum pentru bisexuali? sau grup de facebook cat de cat serios?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca pe un site cu anunturi matrimoniale.

| mihai69 a răspuns:

Nu știu să exista așa ceva la noi (în limba română, cu și pentru români).
La cât de mare e homofobia și disprețul pentru orientări sexuale alternative, nici nu cred că ar fi posibil să existe un astfel de grup.
Dar dacă dorești, de ce nu faci tu unul? Poți încerca pe Yahoo Groups - acolo poți configura destul de ușor moderarea astfel încât să nu ai prea mult spam, sau hater-i.
Dacă vrei să discuți despre un subiect anume, dă un mesaj privat.

| SkyPilot a răspuns:

Voi cei cu orientari sexuale alternative nu va prea ajutati intre voi. Au fost multe astfel de intrebari si nici unul dintre voi nu a revenit sa posteze ce a gasit.
Incearca pe siteurile de dating.