| Barbarul009 a întrebat:

Unde le place fetelor sa fie pipaita si in ce fel? Si normal ca de catre iubitii lor

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sigur nu le place unde ai vrea tu.
depinde mai mult de moment, nu trebuie neaparat sa fie impreuna... pe obraz, gat, umeri, spate, abdomen si coapse nu cred ca-i problema, pe fund si sani eu o ating cand sunt la actiune, mi se pare un gest vulgar in alte contexte

2 răspunsuri:
| Anonim749230 a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa te pui tu in locul fetelor si sa te gandesti tie unde ti-ar placea laughing Stiu ca suna ciudat dar functioneaza!