| brokeangell a întrebat:

Fetelor vi se pare normal sa fiti pipaite(pe sani, fund) de iubitii vostri?

15 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Nu mi se pare normal, eu nu as suporta

| DeeaMarry a răspuns:

Well, acum cateva luni ma confruntam si eu cu intrebarea asta. Chiar am postat-o, dar am primit raspunsuri contradictorii. Gandindu-ma ca nu stiu ce fel de oameni sunt cei care imi raspund si ca sunt in pericol sa iau in considerare opinii de la persoane a caror moralitate e indoielnica, m-am decis sa apelez la unul dintre expertii TPU, dar nu la oricare, ci la cel pe care il admiram cel mai mult datorita raspunsurilor date (plus ca aflasem ca avea in jur de 40 de ani si era femeie).
Deci da, e absolut normal la un moment dat. Desigur, nu de la inceput. Prima data trebuie sa va cunoasteti, sa dobandesti incredere in el. Nu e normal sa te pipaie in prezenta alor persoane! Nici sa sara cu mainile cine stie unde cand te vede! Lucrurile astea se fac in intimitate, atunci cand va simtiti bine si amandoi va doriti.

| Hpzox a răspuns:

Da mi se pare normalhee hee sunt de 3 ani cu el si ii permit orice, si hai sa fim seriosi multe lasa pe alti sa le atinga fundul si altele chiar daca nu au mult timp impreuna. happy mie mi se pare normal si mereu face asta, cateodata ma cam si enerveaza laughing

| loOveeep a răspuns:

Da daca ai incredere in el, eu il las pe iubitul meu, suntem de mult timp impreuna, te pup! :*

| papusica987 a răspuns:

Daca ai ceva timp cu el bine inteles ca e normal. asa cum si eu il pipai el de ce nu m`ar pipai?

| Renes a răspuns:

Da laughing.

| Maui a răspuns:

Cand relatia devine mai serioasa, da.

| numaiuna a răspuns:

Mie nu mi se pare normal. Mi se pare ceva indecent. Este si pacat. Doar in cadrul casatoriei se poate face asa ceva. happy

| numaiuna a răspuns:

Nu mi se pare normal. happy

| vanessa13 a răspuns:

Da

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Nu stiu cum e la voi dar in constanta fetele sunt de acord cu aproape orice din partea baietilor cel putin toate fetele cu care am fost au fost de acord cu asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Memet_Alan_1990):

Pentru ca asa e in constanta majoritatea sunt piti, stiu si eu laughing

| IoanameYoYo a răspuns:

Da. Mi se pare normal. Nu imi comvine cand suntem de fata cu mai multi oameni

| iubitzicaa a răspuns:

Depinde de cit timp sunteti impreuna, si sigur, daca pe tine nu te deranjeaza?
eu personal ii permit, dar numai atunci cind suntem in doi.

| mateiluisa a răspuns:

Bine,depinde de cat timp esti cu el si ca ai incredere in el asta este cel mai intens motiv : de cat timp esti cu el...deci da