| ForeverWarrior a întrebat:

Unde mergi cu o fata la prima intalnire?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

La o ciocolata calda,la o pizza,la un film,oriunde inauntru,e frig si nu e prea placut s-o vezi tremurand langa tine!
Pe de alta parte,tocmai pentru ca e frig,o poti lua mai usor de umeri,ii poti lua mainile in palmele tale sa o incalzesti, o poti tine imbratisata...
Du-te cu o floare ascunsa in palton, cu zambetul pe buze si multa bafta!

| kirin a răspuns:

Ce ii asa greu? la suc.o pizza.un film.sau daca stai prost cu bugetu pur si simplu va plimbati.intr-un parc ceva.o dai in hutulus vezi tutongue esti baiat mare.

| RedBullX a răspuns:

Sub pod

| Duduluna a răspuns:

Eu as spune sa o duci undeva pe un drum mai linistit unde sa nu fie atata lume un loc mai retras o strada mai retrasa sa un arc chiar happy:*

| unknownn a răspuns:

La un film ceva si dupa aia o conduci acasa(te asiguri ca-i singura acasa) si dupa aia sti tu ce trebuie sa faci.
Bafta!