| tinablageanu a întrebat:

Cum a fost prima intalnire?

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Păi am plecat de acasă cu bicicleta spre parc, mă rog, s-a cam rătăcit el necunoscând locul, de fapt nu ştia să-mi explice exact unde e.în fine.
A încercat să facă cu prietenul lui o poză parapetul ăla care desparte benzile şoselei şi l-a prins poliţie. Pentru mine şi-a luat şi amendă.
După am mers în parc, am stat pe bancă, am ascultat muzică, am râs. Apoi am plecat cu bicicletele, am mers vreo 20 şi ceva de km cred, iar apoi acasă. A fost frumos, dar el era cam timid. Acum, după 9 luni relaţia e super frumoasă.
O seară frumoasă!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer emotii mari am avut, dar din toate trebuie sa inveti ceva

| T0T a răspuns (pentru RAY):

Cum ai invatat tu sa nu mai ai incredere in femei! laughing

| RAY a răspuns (pentru T0T):

N-am invatat asta,nici nu am vrut sa invat v vreodata,pur si simplu asta observ ca toate mint non stop, de aia am afirmat aia, dar daca tu cunosti una care nu minte e observarea ta, man eu vb din ceea ce observ, ce am cunoscut, nu am spus ca si tu ai dat de mincinoase

| LoveSleep a răspuns:

Îmi tremurau mâinile mai tare decât tremura Dinamo la meciurile cu Steaua.

| DroGhys a răspuns:

Inca o astept din cauza distantei.

| SuntFataInPlm a răspuns:

A fost foarte frumos... Nu exista rolling on the floor))

| 0Andrew0 a răspuns:

Naspa.Si vorbesc serios.

| LiviuBz93 a răspuns:

Am mers in parculet, dar nu ne am tinut de mana, am discutat am luat vata pe bat, un suc.dar nu a fost nici un sarut :d doar un pupic pe obraz big grin

| ddoorriiaannaa a răspuns:

Stiam de la niste prieteni de-a lui(totodata si ai mei) ca ma place, el stia de la acceasi prieteni ca eu il plac. Am vorbit, am iesit la o plimbare cu bicicletele, am stat vreo 2-3 ore. Ne-am si pus jos la povesti, a inceput sa se intunece, iar in mintea mea era : offf, trebuie să fac eu ceva, el e prea timid. Astfel că l-am sărutat, apoi el mi-e zis : te plac, oare aș avea vreo șansă? Bineînșeles că avut! Avem cam 2 ani si 3 luni de relatie acum big grin și îl iubesc!