| anonim_4396 a întrebat:

Unde poți gasi prezervative la bucata si ce pret?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Prezervativele se gasesc la farmacii si la magazinele alimentare mari.
Preturile difera, depinzand de calitatea lor, si de brandu-l lor.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca la Farmacie.

| Emilian65 a răspuns:

La farmacie. Iti spune farmacista cat costa.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă pui problema de preţ a prezervativelor, cel mai probabil nu iti permiti să faci sex, adică să îţi asumi riscul ruperii prezervativului, ce va duce ori la cumpararea unei partile de contracepţie de urgenţă (ce e mai scumpa in comparatie cu o cutie de 3 prezervative durex), ori la avort, care costă câteva du-te de lei, ori la creşterea unui copil (nici nu mai vorbim de cheltuieli aici).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu iti recomand prezervative "la bucata". Sunt de cea mai proasta calitate, iar cand pui pe penis risti sa iti iasa pe partea cealalta. Se rup repede zici ca sunt facute din dantela.

Durex cele mai bune.

| DorelExpertu a răspuns:

Cauta "Pascale" in kauffland, erau vreo 3 lei pachetu, cred ca te descurci cu alea.