| anonim_4396 a întrebat:

Se dau prezervative si la bucata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, se dau, dar numai la farmacie.

9 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

E atat de scumpa o cutie?

| LoveSleep a răspuns:

Criză, a?

| SkyPilot a răspuns:

Ia la cutie ca te faci de bascalie si cand cumperi si cand le folosesti.

| ywar a răspuns:

Eu am auzit ca se dau prin credit de nevoi personale, platibil in rate mici si grele ca decat sa platesti pensie alimentara mai bine pui un ban la banca.

| dianam69 a răspuns (pentru ywar):

Ha ha. buna asta!

| LeZizu a răspuns:

Atat de zgarcit esti inct sa cumperi prezervative la bucata. Mergi la magazin si cere ca o sa le pufneasca rasul pe vanzatoare.

| dianam69 a răspuns (pentru LeZizu):

De fapt sunt o fata de 16 ani, nu vreau sa fac sex cu un baiat, sa imi cumpar prezervativ si sa-l pun pe un obiect considera-l un "fetish " de al meu.

| GaboruGGG a răspuns:

Dada, vand eu, 5 lei bucata.