| iubita_7611 a întrebat:

Unde se baga cablul de date de la telefon?
si cum se foloseste?
funda love struck

2 răspunsuri:
| death a răspuns:

În gaura special destinată, de forma capătului de la cablu. Celălalt capăt se bagă în portul USB de la calculator şi, dacă ai noroc, Windows va avea chef să-ţi vadă telefonul ca pe un dispozitiv de stocare a datelor.

| Sergiu95 a răspuns:

Pai cauti forma aia de la cablu.Ar trebui sa fie 3 forme din alea in spate la unitatea centrala si il bagi acolo. Dupaia iti apare ceva cu transfer fisiere(de obicei asa apare) si de acolo te descurci.