| Pysyqtza2012 a întrebat:

vreau sa va rog ceva.cine imi explica cum sa folosesc bluetooth-ul de pe laptop Asus.mi s-a rupt cablul e date si nu mai pot baga muzica pe telefon, iar cineva mi-a zis de acest bluetooth si nu stiu cum se foloseste...scuze de categorie

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la telefon ai card de memorie, ia cardul, il bagi intr-un adaptor SD si il pui la laptop. Nu cred ca nu ai card reader la laptop. Cablul de date e 10-20 ron... ia alt cablu daca nu stii sa foloseste BT. Nu se rezolva din 2 click-uri, este vb de conexiune wireless, protocoale si securitate.