| spaikizz a întrebat:

Scuze de categorie. Am un telefon huawei si nu stiu cum se foloseste cablul de date. Va rog sa-mi spuneti si mie! Fundita.

App. Cand bag cablul de date in telefon arata pe telefon ca s-a conectat, dar nu apare nimic pe pc. Ce sa faaac? Ca numai pot de nervi!

1 răspuns:
| FUCKy0u a răspuns:

Pai incearca sa dai pe o poza din pc, da click pe mouse dreapta si trebuie sa scrie acolo import in si numele cardului tau, daca ai card, daca nu trebuie sa scrie in phone sau ceva gen.Incearca asa.