| mentholinks a întrebat:

Unde si cum pot gasi o femeie frumoasa si bogata care sa ma iubeasca?

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Intr-o tara bogata

| darrio2007 a răspuns:

In visele tale.

| Emazio a răspuns:

Daca are o sora sa imi spui si mie

| Mosotti a răspuns:

Daca arati beton poti gasi, daca nu arati bine, nu gasesti nici din astea de rand, damite din alea bogate. Nu exista iubire fara atractie fizica.

| OldSoul a răspuns:

La mine in casa laughing Dar nu le dau drumu.
Nu mai cauta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vise

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La spitalul de nebuni.

| troleibuz a răspuns:

Nu poti gasi daca nu esti si tu bogat si frumos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru troleibuz):

Dar eram sigura ca el e contul tau. big grin
Pai trebuie sa fi demn de rolul lui dzeu in viata ei ca sa arunce pe tine tot ce are.

| mentholinks explică (pentru anonim_4396):

Ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Ai inteles tu. Adica trebuie sa ii fi mai superior vietii ei, sa o faci sa vada ce viata neinsemnata are in comparatie cu tine. Sunt lucruri care nu se pot cumpara cu banii, dar daca e drogata/betiva... posibil sa nu fie in stare sa observe forma lor adevarata, ci sa le interpreteze gresit din cauza starii care i-o cauzeaza substantele.
Adica, sa fii piesa lipsa care ii acopera defectele.

| Stegman a răspuns:

Te duci in Elvetia sunt o gramada de babe sigure pline de bani pe yahturi pe lac. Sigur gasesti tu una.

| Mosotti a răspuns (pentru Stegman):

Daca nu arata bine, nu gaseste pe globul asta ce vrea. Daca arata bine, deja era luat pana acu si nu doar de bogate, nici nu mai venea aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mosotti):

Sau poate unu care are corpurile alea cu minte de maimuta, nu se intelege cu ele, si prefera sa se distreze cu ele in viata, le arunca refuzand sa fie in viata uneia care nu arata ca ele.
Fata are capu plin cu farduri, si aluia nu-i trebuiesc talentele ei de "frumusete personala".Si tot ea e cu gura mare ca-i " bou ". Dar, cat le suporta ei...
Sunt niste lucruri principale importante care oamenii nu vor sa le inteleaga, sa le accepte. neintelegerea duce la haos si toate problemele.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, lumea nu intelege ca in primul rand fizicul declanseaza atractia si cam atat, dupa aia conteaza restul sau nu conteaza.

Daca e una urata cu bani, poate unu sa stea cu ea si sa se distreze cu celelalte, asta da.
Dar aici era vb de una sa-l ia pe subiectul nostru de barbat, sa-l iubeasca si sa-i dea bani.
Nu se intampla daca nu arata f bine si daca nu se invarte in mediu unde vin femei bogate, astea doua conditii sunt necesare, altfel nici prima macar, nu prea ajuta.
Asa ca el viseaza.

| tup3u a răspuns:

De ce, alea sărace și proaste nu-ți mai plac? laughing)

| Moisa_Gabi_2000 a răspuns:

Https://www.publi24.ro/
Aici cu 50 lei rezolvi!

| Mata5677 a răspuns:

Închizi ochii, adormi si o găsești