| Sergiu_Olar_1990 a întrebat:

Unde sunt cel mai ieftine prezervativele?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Salut sergiu, cele mai ieftine le gasesti de obicei in magazinele obisnuite mereu in farmacie si supermaket-uri sunt mai scumpe, stiu ca am gasit si la 3 lei un set de 3 deci unu un leu, sigur trebuie sa gasesti succes

15 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cel mai bine e sa nu risti cu astea. sunt de proasta calitate si se pot rupe oricand si apoi n-ai facut nimic.

| MiyakoSaki a răspuns:

La farmacie gasesti bune si preturi avantajoase happy

| OnuOnulică a răspuns:

În tarabe în piață găsești destul de ieftine happy sau cele de contreabandă.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ieftin nu insemna si calitate.
Daca le iei pe cele mai ieftine, risti sa se rupa si asfel ai dat bani degeaba.Mai bine mai ceva bani si iei ceva de calitate.

| Holiday a răspuns:

La hipermarket.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pungile pentru legume de la careffour sunt gratis, ia cateva cand mai cumperi cartofi si incearca cu alea. Serios acum, mori pentru 10-12 lei cat dai pe niste durex? Come on! O sa te coste mai mult un bax de pampers sa stii. Asa ca lasa bani si love sex!

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns:

La SH. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zgarcitule!

| ShadoWCrist a răspuns:

In parcuri laughing

| methodmen a răspuns:

Nicaieri,peste tot sunt scumpe pentru zgarciti.

| RaDuk a răspuns:

Cele mai ieftine le gasesti la magazine, dar asta nu inseamna ca sunt si de calitate. Eu te-as sfatuii sa iei totusi de la farmacie, mai bine dai 2-3 lei in plus (poate si mai putin) decat sa te tezesti cu ea ca iti spune "Sunt insarcinata"

| alin16y a răspuns:

Nu-l judecati asa aspru, poate vrea sa le umple cu apa, in cadere libera toate se comporta asemanator.

| Rusu_Bogdan_1998 a răspuns:

La penny sunt mai ieftine decat la alte supermarket-uri

| Sergiu_Olar_1990 explică:

Vocea unde locuiești