| Alien a întrebat:

Unde tineti prezervativele?

Răspuns Câştigător
| ramonatm17 a răspuns:

In trusa medicala de la masinahee hee (daca ai)
sau
in dulap printre haine

12 răspunsuri:
| User a răspuns:

In perversativ.

| Adyr0 a răspuns:

De obicei pe penis laughing

| GdX a răspuns:

In buzunar, portofel sau pe masa unde stau cheile telefoanele portofelele pixurile...carnetelele de notite.

| Gigiku a răspuns:

In ghiozdan laughing sau ai putea sa incerci in sertarul cu sosete...

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

In pachetul de tigarihappy

| IrinaAndreea a răspuns:

In torpedou. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tata le are in dulap sub haine sau in buzunarele de la hainele vechi, da...shhhdon't tell anyone, eu nu am zis nimic.
Eu cand imi iau sa facem panarama la scoala le bag in pachetul de guma 5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In buzunar le tin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In frigider

| rationality a răspuns:

In sertarul de la noptieralaughing

| Dominic a răspuns:

In portofel in nici un caz... in torpedou` la masina daca ai... sau cel mai bine tine bani in buzunar sa cumperi atunciwinking

| chico a răspuns:

Eu sincer le tin in portofel. sunt tot timpul cu mine happy