| anonim_4396 a întrebat:

La cine tineti cel mai mult? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| dulcika a răspuns:

La familie happynu as renutnta la ei pentru nimic in lume...happyde ce?
pentru ca au grija de mine si ma protejeaza de orike. miau fost alaturi mereu la bine si la raw, mau sustinut mereu ...nu cre ca as fi putut sa am parinti mai buni! II MULTUMESC ENORM LUI DUMNEZEU CA MIA OFERIT PARINTI ATAT DE BUNI, II IUBESC MAI MULT CA PROPII OCHI DIN CAP!
multumesc mult Doamne. miai oferit mai mult decat imi doream!

19 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La familie love struck Nu stiu ce m-as face daca nu ar exista familia.winking

| gabitza05 a răspuns:

La familie tin cel mai mult..este alaturi de mine mereu :X si ma ajuta happy

| Puiutz a răspuns:

La parintzii mei love struck. sunt cei mai importanti pentru mine! Mereu stiu.ca ei sunt acolo.langa mine. ori de cate ori am nevoie de ajutor... Tot timpul au fost de partea mea. si au fost cei mai buni parinti din lume love struck. si ii iubesc foarte mult. Mereu m`au ajutat. m`au sustinut. si ii multumesc lui Dumnezeu ca am o familie atat de buna!love struck

Bye`byehappy:*:*.

| JackieSue a răspuns:

la familie...de ce? pentru ca ma iubeste asa cum sunt

| alexa a răspuns:

La familie. ei imi sunt mereu alaturi si imi vor mereu binele

| DoomNEzeu a răspuns:

Eu la familie si la prietena, ca prietenii sunt mai mult pe interese. what about u?

| dadaaaaa a răspuns:

Bine inteles ca ama si tata dar in afara de cei 2 tin foooarte mult la verisorum eu de 11 ani care are cancer crying...si il iubesc mullllt cand nu e la spital (1 saptamana pe luna) stau majoritatea timpului cu el si incerc sa il fac sa se distreze si sa uite de toata il iubesc si chiar nu vreau sa il pierd.nu stiu ce m-as face fara el.:*

| Viuvi a răspuns:

Pai, se spune ca 2 lucruri se pot compara cand sunt din aceiasi categorie.Nu poti compara un avion cu un om de exemplu.Eu nu cred ca as putea compara dragostea pe care i-o port mamei cu dragostea pe care i-o port unui animal, sau lui Dumnezeu, etc.
Cand ai de exemplu 2 frati (x si y) poti zice.Pe x il iubesc mai mult pentru ca se poarta mai frumos cu mine... s. a. m. d
Asa ca eu una, nu pot spune pe cine iubesc cel mai mult.pe mama sau pe tata sau pe bunica sau pe iubitu...Pentru fiecare exista cate o dragoste unica...eu nu cred ca poti iubi 2 oameni in acelasi mod...big grin

| georgica29 a răspuns:

Cel mai mult tin la cei doi copiii ai mei de 10 si 6 ani. ei sunt lumina ochilor mei. pentru ei stau cu sotul meu am avut multe probleme dar pentru ei am mers mai departe. si mama este in aceeasi masura pentru ca mi-a fost alaturi cand am picat jos ea ma ridicat si consider ca mama este cel mai sfant lucru pentru un copil

| margaritar a răspuns:

La mama

| madtiger a răspuns:

Familie. pentru ca familia este cel mai de pret lucru pe care cineva il poate avea. iti da viata, te hraneste te creste. si asa mai departe

| Ruxy a răspuns:

La parintii si la sora mea, pentru ca ei imi sunt mereu aproape si sunt cei care m-au ajutat sa devin cine sunt. Fara ei...nici nu pot sa ma gandesc cum ar fi viata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii sunt primele fiinte iubite inaintea mamei inaintea sotului inaintea prietenei si inainte de mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La sanatate. a mea si a celorlalti.sanatate fizica si psihica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mama.Pt ca: ea mi-a dat viata, ea m`a ingrijit, ea m`a crescut, ea m`a educat, ea`mi da un sfat cand am nevoie, ea ma intelege, ea..., ea... dar si la tata normal:Xlove struck:X k si el a "contribuit"!laughing La ei tzin cel mai mult dp pamant... n`as putea sa traiesc fara ei!happy

| KidutzzZuu a răspuns:

La familie.si la prietenul meu. De ce? pentru ca ii iubesc.happy

| PrettyWoman a răspuns:

LA familia mea. Pentru ca ea ma iubeste si nu-i pe interes ca si altii.

| dolcissima a răspuns:

La mama
ca mii cel mai dreg si apropiata persoana din lume
si pe urma merge pe al 2-lea loc o prietena Mihaela
mii dor tare de iaaaaaaaaaa