| Grigore1239 a întrebat:

Unde v-ati intalnit baiatul de care v-ati indragostit? Cum v-ati indragostit? Cum a decurs relatia? Povestiti-mi tot pana si cu cele mai mici detalii.

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai el se mutase cu mine pe strada acum vreo cativa ani.La inceput nu vorbeam deloc, ne certam tot timpul, practic nu ne suportam deloc unul pe celalalt. Dupa o perioada de timp lucrurile parca se mai linistisera si incepusem sa ne intelegem mai bine.El vorbea frumos cu mine, mai venea pe la mine pe la bloc, mai ieseam uneori si ne plimbam prin parc...si am inceput sa ma indragostec de el, dar preferam sa nu ii spun lui pentru ca imi era teama de un refuz.
Dupa 3 luni care au trecut tot vedeam ca imi placea de el din zi in zi mai mult si mi-am luat inima in dinti si i-am spus ce simt pentru el.Surprinsa am fost cand mi-a spus ca si el ma placea dar nu avea curaj sa faca primul pas.
Si am format o relatie timp de un an.A fost primul meu prieten.A fost o relatie frumoasa, ne intelegeam bine, mai existau si mici certuri dar treceam peste ele.El a fost mereu langa mine cand am avut nevoie de cineva, ma facea sa rad atunci cand eram trista, el era totul pentru mine.Nu mi-as fi imaginat vreodata ca o sa il pierd dar din pacate l-am pierdut.La scurt timp dupa ce am implinit un an el mi-a spus ca numai are rost sa continuam relatia si ca este mai bine ca fiecare sa isi vada de drumul sau.
Au trecut 4 luni de cand numai sunt cu el si sincer nu am trecut peste.Ma doare faptul ca l-am pierdut.Am pierdut persoana care imi completa viata,persoana la care zambeam doar cand ii auzeam numele, persoana care m-a facut sa zambesc din suflet si sa fiu fericita, persoana pentru care as fi facut orice, persoana care o iubeam enorm... oricum niciodata nu il voi uita, va ramane in inima mea pentru todeauna si ii multumesc ca a facut parte din viata mea candvahappy

| RoRares a răspuns (pentru mihaelaa18):

A fost foarte trist, dar poate ca el nu vroia sa te paraseasca, poate mama lui la obligat.

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Ai ca nu vreau sa fiu considerat nebun, asa ca, atata iti zic: acum ne e bine! ne iubim, suntem alaturi in orice situatie! tot ce vine si pleaca! ce sa fac eu daca netu uneori e bun de ceva?

| Roxana121 a răspuns:

Spune tu povestea tabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai Grigore, de ce sa mint, nu m-am indragostit de nici macar un baiat. Am cativa tovarasi mai ghei asa, ne mai dam cate o palma peste fund la betie, un deget scapat in lorgean dar nu s-a pus problema de iubire pana acum. E si din cauza ca-s foare pasionat de curve si eu sunt constant, nu imi schimb pasiunile de pe o zi pe alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Too many parameters, time out!

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Eu nu-ti dau detalii, iti fac un rezumat.

Eu cu prietena mea ne-am intalnit la biblioteca. Ne-am zambit, am flirtat si la un moment dat, am vorbit cu ea.

De aici pan la a iesi la un suc cu ea a fost doar un pas. pasul urmator, a fost primul nostru sarut. Urmatorul, momentul cand ea a acceptat sa fie iubita mea.

Urmatorul, prima partida de sex salbatic. Atat iti mai spun: amandoi suntem niste sex addicts.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Aveam 16 m-am indragostit de un baiat putin mai mic decit mine. Eram la tabara. Primul sarut. Prima dragoste. Dupa 3 luni el a murit(leucemie). True story...

| bebeusha123 a răspuns:

Ne-am cunoscut prin intermediul unui prieten comun, la club, dupa aproximativ o luna de la cunostinta am decis sa formam un cuplu, a vrut sa ii cunoasca pe ai mei, eu la fel pe ai lui.Aqm ne este super bine ne-am mutat impreuna la ai mei, week-end-ul in petrecem la parintii lui.Cam asta este in pare povestea noastra