| AtashiNoBakaDesu a întrebat:

Anul trecut, verisoarei mele, care imi era ca o sora pe atunci, ii placea mult de un baiat. Am fost in oras la el cu ea, ne-am intalnit toti trei, am vb, ne-am distrat, etc. Dar el s-a indragostit de mine. straight face Eu am acceptat sa fiu cu el, desi stiam ca ea il place. Astfel mi-am cam stricat relatia cu ea. Oricum, de vreo luna, relatia mea cu baiatul respectiv s-a incheiat, iar eu cu varamea ne intelegem iar bine

11 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

? si care este intrebarea?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Exact, care e intrebarea? Că aici nu ai făcut altceva decit să povestesti o intimplare.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Dupa cum am zis, TPU a postat doar primul paragraf. Oricum am reformulat si repostat intrebarea.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Deci e devină siteul lor.

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cam asa

| Dariusuu a răspuns:

Si unde e intrebarea?

Răspuns utilizator avertizat
| Teemo98 a răspuns:

Si care e intrebarea?!happy

| AtashiNoBakaDesu explică (pentru Teemo98):

TPU nu a scris-o pe toata straight face Si acum nu pot sa o repostez pentru ca "e deja in baza de date" Si nici nu o pot sterge pe asta...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AtashiNoBakaDesu):

Trimite un mesaj administratorei acestui site, domnisoarei Alexandra si roagă o frumos să i ti posteze toată intrebarea.

| MiSaeng07 a răspuns:

Misto