| Marius_Pîrvulescu_2000 a întrebat:

Unei fete ii place de mine si mie de ea.
Cum sa-i spun ca o iubesc?
Ceva simplu romantic, ma gandeam sa-i spun direct, dar nee, vreau ceva romantic sa vada cat de mult o iubesc.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai cere-i prietenia!
Dupa ce iti confirma ca te place si vrea sa-ti fie prietena, va intalniti si dupa aceea ii spui ce simti pentru ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai romantic moment in care sa-i faci declaratia de dragoste, ar fi in timpul unei plimbari prin parc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i un mesaj pe hartie sau o felicitare si pune in banca sau cand nu observa, pune-i in ghiozdan sau fa-te ca o imbratisezi si strecoara in buzunar.

Mesajul acesta :

Luna, stelele-mi zambesc, eu pe tine te iubesc! Daca simti si tu la fel, hai te rog da-mi un apel!

laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau dedica-i asta happy https://youtu.be/Dz_sRLqnw54

| MadalinG99 a răspuns:

Urmareste ca atunci cand se asteapta ea cel mai putin sa-i spui asta, de exemplu prefa-te ca esti foarte suparat si spune-i ca trebuie sa-i arati reteta de la doctor, iar pe o foaie sa ai scris mare,, te iubesc" sau orice lucrul de acest gen, va ramane cu siguranta surprinsa.

| DorelExpertu a răspuns:

Pai pana la urma tu ori o placi, ori o iubesti?
Sa stii ca a place nu e acelasi lucru cu a iubi.