| RedDany a întrebat:

Buna TPU :3, imi place de o fata, si ei de mine, si vreau sa ii spun ca o iubesc, dar vreau ceva romantic, am stat si m-am gandit la multe, dar nici una nu este cum imi place happy
dau fundita happy multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canta-i sau fa playback pe melodia "Cele doua cuvinte"

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

^_^

| mariuscrazy09 a răspuns:

Scoate si u la un suc sau invit-o la tine acasa aprinde lumanarele parfumate arunca si u petale de trandafir prin toata casa va uitati la un film romantic sau mai stiu eu ce altceva nu mai stiu thinking

| elaelaboom a răspuns:

Pai dc nu o duci intr-un loc frumos gen cu o priveliste frumoasa pe seara.o iei in brate si ii soptesti la ureche ca o iubesti si ce te face sa o iubesti.