| KissByUNgarOH a întrebat:

Uneori aveti momente in care va este dor de fostul sau fosta?
Ati renunta la ea sau el pentru cea, cel din trecut?

3 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Chiar recent m-am despartit de prietenul meu si sincer imi este foarte dor de el,de tot ce faceam inainte, de zilele in care ne era bine si cand eram fericitasadcare din pacate azi sunt doar niste amintirisad, amintiri pe care nu le voi uita niciodatasad

| deeadragutza2 a răspuns:

Da uneori ii simt lipsa pentru ca am facut o tampenie despartindu-ma de el iar acum regert

| lifegame a răspuns:

Int0tdeauna. chiar si dupa 6 luni de la despartire, timp in care am avut 0 relatie cu altcineva, ma mai gandesc inca la el, dar stiu chiar ca daca ne-am intoarce la ceea ce a fost candva, lucrurile ar sta mai rau decat atunci. deci nu... nu m-as mai intoarce la el pentru nimic.