| anonim_4396 a întrebat:

Uneori, eu si iubitul meu ne intelegem atat de bine, dar alteori ma scarbeste, nu mi pot da seama de ce...
Cateodata imi e asa drag de el dar cateodata nu-l suport in preajma mea... oare nu-l iubesc?
Sau ce se intampla cu mine?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Draga, cred ca tu ai o problema... Cum sa te scarbeasca persoana pe care o iubesti,... daca iubesti?!
Daca te scarbeste, e clar, nu il iubesti...
Va intelegeti bine, se pare, cand ai tu chef si/sau dispozitie pentru el...-uneori-...
Hotaraste-te ce vrei, pana nu se scarbeste el de tine..., apoi, vii si intrebi cum sa faci sa te impaci cu el, sau de ce insala barbatii...

1 răspuns:
| KaTaLyN a răspuns:

laughing) ce dura ai fost aici in ultima parte a raspunsului:p asa e cu zice alessa...problema e la tine, nu la elwinking tu trebuie sa-ti pui ordine in sentimente... poate esti si putin.mai mult rasfatata. Oricum cred ca indicat ar fi sa luati o pauza si sa vezi cu reactionezi in lipsa luiwinking cel mai bine ar fi sa-i expui si lui problema asta dar in asa fel sa nu-l indepartezi de tine. Spune`i ca in unele momente numai simti acelasi lucru pentru el si ca esti nehotarata si ai nevoie de putin timp sa-ti clarifici sentim pentru el.Si daca el te iubesti si tu cu adevarat la tine te va intelege. baftahappy