| kukubau a întrebat:

Unii oameni sunt fericiti atat cat isi propun sa fie! Adevarat sau fals?

Răspuns Câştigător
| maya_7683 a răspuns:

Fericirea se afla in fiecare dinre noi, si depinde de felul in care stim noi sa ne raportam la evenimentele care se intimpla zilnic in viata noastra.Sa fii fericit, inseamna sa stii sa te bucuri de ceea ce ai, sa fii fericit inseamna sa te accepti asa cum esti...sa fii fericit depinde in primul rand doar de tine.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fals.Mereu va exista ceva/cineva care te va cobori din norisoul roz al bunei-dispozitii si al veseliei si te va arunca in... zapada realitatiilaughing

| lostcontrol12 a răspuns:

Adevarat. Fericirea se invata.In fiecare zi gasesc motive de a fi fericita.Sunt fericita ca azi m-am trezit.Suna bizar, dar daca nu ma mai trezeam? Poti sa gasesti motive de a zambi si de a fi fericit/a in orice lucru, trebuie doar sa-ti doresti cu adevarat.:*

| anad a răspuns:

Da, daca iti cunosti limitele si in functie de acestea iti propui ce sa faci in viata.Important este si sa ai vointa sa le realizezi.Sa nu uitam, insa ca, cateodata, oricat ne-am stradui, soarta are si ea un cuvant de spus; parca atunci "cand ti-e lumea mai draga".

| jessyka_9063 a răspuns:

Doamne fereste chiar ca esti dusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte adevarat tongue
Sunt foarte fericita cand vreau sa invat, invat si iau o nota mare laughing