| BUBULINA a întrebat:

Ce va face cu adevarat fericiti?

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa calatoresc alaturi de persoana iubita. Dar si copiii, si animalele. day dreaming

| Bacemi a răspuns:

Sa am prieteni adevarati. M-as bucura sa am un grup al meu. Sa ne distram cum stim doar noi si sa pastram secrete intre noi. E ceva frumos.

| mgtow a răspuns:

Jocurile de playstation 3 fara ele nu as trai deloc in lumea asta, pentru mine PS3 e iubirea vietii melewinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

O anumita analiza medicala anuala care iese negativa!

| Minks a răspuns:

Un sex oral bine-facut.

| Evaa a răspuns:

Cumparaturile laughing

| Gregory a răspuns:

Bună! Răspunsul la această întrebare îl cunoşti şi tu deja: DUMNEZEU şi creaţia Sa!

| pengu a răspuns:

Iubitul meu blushing

| stillhartu a răspuns:

Nimeni nu poate spune ca e cu adevarat fericit. Fericirea absoluta nu poate fi atinsa. Insa putem fi fericiti. Atat.
Pe mine ma face fericita sunetul ploii in miez de vara, ma face fericita zambetul unui copil, o floare, privirea iubitului meu dimineata. Sunt foarte multe chestii care ma fac fericita...

| Ododododo a răspuns:

Ma simt bine si imi place sa imbratisez oameni indiferent daca sunt fete ori baieti ma calmeaza

| Andra_5221 a răspuns:

Federer atunci cand castiga un turneu.

Sau cand plec in excursie sau calatorie(pentru mai multe zile). Ma fascineaza calatoriile(ma simt super numai cand ma gandesc).

Si mai sunt fericita atunci cand sunt cu prietena mea(mai bine zis confidenta mea) Elena, care ma face sa rad tot timpul si sa vad viata mai roz(eu sunt genul mai pesimist).

| karakedi13 a răspuns:

Pe mine mă face fericită o persoană cu totul specială, și nu...nu mă refer la vreun prieten sau ceva de genul, pentru că nu am. big grin

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Sa fac dragoste :p

| angelsnastea a răspuns:

Daca sunt alaturi de dinsul sunt cea mai fericita!

| ^_^just*me^_^ a răspuns:

Eu ma simt foarte fericita cand am langa mine pe cineva care ma intelege, ma ajuta si ma face sa ma simt bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. adevarata fericire este sa ai pe cineva care te iubeste, sa fiti undeva departe de casa...love struck Sau mai e un lucru. fericirea mea consta in indeplinirea tuturor dorintelor love struck si planurilor de viitorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vad ca oamenii sunt fericiti.Cand vad un zambet.Cand ploua.Cand e soare. O melodie.Inocenta unui copil. O imbratisare sincera.Sunt foarte multe lucruri care ma fac fericita. Bucuria lumii mele sta in lucrurile simple.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm...cu adevarat fericita ma face sa stiu ca sunt admisa acolo unde imi doresc(liceu-universitate-altele.)-, cuvintele frumoase, imbratisarile calde, sarutarile fierbintiday dreaming(deja o dau in romantisme?laughing ), rochiile noilove struck, prezenta iubitului mei si a prietenei mele cele mai bune in viata mea, familia mea, ziua mea de nastere, si asa as mai putea continuablushing.

Sa fi iubitaaaa`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumeile nene, fumeile devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma face linistita muzica.nu am un prieten dar nu am nevoie deocamdata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatu' dragawinkingbarbatul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ar face fericita ceva mai multa incredere in mine si optimismul necesar.Totusi curand le voi avea si-atunci imi voi duce la indeplinire tot ce nu am reusit sa realizez pana in prezent si absolut nimeni si nimic nu-mi va sta in cale. Timpul le rezolva pe toate, de asta sunt sigura!

| butterfly:X a răspuns:

Vietzulik mea, adica iubitul meu:X

| wish221 a răspuns:

Pai sunt multe lucruri care ma fac fericita.Printre ele se numara sa stau cu prietenii mei, sa stiu ca nu sunt singura si ca am persoane in care ma pot baza, sa stiu ca familia mea e bine, sa admir pur si simplu un apus de soare alaturi de o persoana draga, sa practic teatru si sa stiu ca totul va fi bine...pentru toti.happy

| gabytza_3794 a răspuns:

Alin