| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face cu adevarat fericiti?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna dimihappy ma face fericita faptul ca am trecut cu bine, atunci cand am fost pusa la mare incercare, am suferit o luna jumate, dar bunul Dumnezeu si credinta fam mele a facut ca eu sa raman aici, langa eilove strucklove struck fericirea mea inseamna fericirea fam mele, fericirea mea este ca am simtit la greaua incercare, ca Dumnezeu exista si este alaturi de mine si de fam mea.nimic nu ma poate face mai fericita, decat sa imi vad copiii la casele lor, si sa ma vad bunicuta; xlove struck o zi cat mai placutahappy cred ca asta inseamna sa fii fericit sa fii sanatos, sa le poti face pe toatesmugsmug

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Împlinirea sufletească!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Heiiiiiii, unde sunt raspunsurile? sad

| AnneMarri a răspuns:

Un zâmbet din partea unei persoane speciale.

| a1doru a răspuns:

Un somn bun cu vise placute. rolling on the floor

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Manelele ie viata mea si-a voastra! Haida gutza!

[Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not] [Not]
[Not] [Not][NoT] [Not][Not] [Not][Not] [Not][Not] [Not] (cica majuscule)

luciana
| luciana a răspuns:

Sunt fericita ca vom avea si mult asteptata nepotica, iar drumul lung pe care il vom face in Australia indepartata ne va face cei mai fericiti bunici, cunoscandu-i si rasfatandu-i pe acesti minunati nepotei. Lucien

| Francesca17 a răspuns:

Buna!
Eu sunt fericita ca traiesc, ca inca sunt sanatoasa,Ca am o familie minunata love struck,ca am o Sora deosebita,ca suntem toti Sanatosi si impliniti! Sunt Fericita ca am Toti Bunicii,Bunicele,ca sunt sanatosi si Extraordinari! Ma simt Bucuroasa Fiindca am Prieteni Foarte Buni care te ajuta la Bine si la Rau!
Sunt "Happy" Din cauza ca in aceasta vara am fost in Multe Orase din Tara, si In Franta cu Familia Mea, Draga kiss!
Dar pe tine ce te face sa fii Fericit/a?
Numai Bine love struck!
Funda puppy dog eyes?

| Biankiss a răspuns:

Pai,cred ca sunt cu adevarat fericita atunci cand primesc un compliment(de la persoana iubita) si cand ma distrez cu prietenele mele si radem asa aiurealaughing
Buna intrebare! Pe tine ce te face cu adevarat fericita?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PaladeOvidiu, ai ce place la mine cum gandesti, tu nebunule tu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Biankiss : calmul, linistea sufleteasca si dragostea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@luciana, sa iti traiasca happy.