| AnemonaP a întrebat:

Unu de la mine din clasa, cred ca e inebunit dupa mine.Imi facea toate alea.Mereu imi face.Imi arata mereu prostii,,, degetu mijlociu " sa-l...nu mai spun.Si cand stau undeva vine la mine si imi arata si da asa si cu pantalonii.Nu mi-a spus nimic ca ma place.Ma ia in brate.Si azi zicea ca la nu stiu ce ora sa fiu la el acasa ca sa ...si cat iau pe ora. si ii spuneam ca vin si vroia nr meu de tel, dar a spus ca nu poate ca asteapta un telefon, si daca ma duc la el, sper sa ne plimbam, dar nu fac nimic.Am aflat ca el nu mai este virgin.Cred ca nu o sa vina la mine azi. Dar in concluieCe credeti? Ma place? Sau doar interes? de Funda+vot
P. s. FAra raspunsuri stupide

5 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

E in calduri... si pe tine a pus ochii. Eu cred ca e interes, mai ales cu comportamentul de gorila in calduri.

| kingRing a răspuns:

Sa dau un raspuns mai indraznet ''vrea sa te ****''

| AbstractGreen a răspuns:

Am scris un mesaj mult mai mare da cum TPU mai are de lucrat la unele chestii o sa-ti zic pe scurt unele adevaruri despre el:
1. Vrea sa ti-o traga in stil mare
2. Cu prietenii lui vorbeste despre tine ca fiind o curva, tarfa, proasta, trompeta etc.etc.
3. Iti arata degetu mijlociu, isi flutura pantalonii in fata ta, te injura, te intreaba cat iei pe ora? ma rog... daca tu il placi...
4. Da, e pe interes 100%

Sunt baiat si stiu ce vorbesc, nu te duce la unu care iti zice ca esti buna, ci frumoasa, nu te duce la unul care iti zice ca curu iti sta super in blugi, ci la unul care iti spune ca ai ochi frumosi si in niciun caz nu te duce la unul care te intreaba cat iei pe ora, du-te la cel care te invita la o plimbare in parc sau la un suc daca vrei sa ai o relatie mai lunga de 2 saptamani si daca nu vrei sa te f*** din plima zi cand te duci la el acasa. Sper ca te-a ajutat

| pinguinuVerde a răspuns:

Un sfat : Când îţi mai arată ''degetul mijlociu'',spune-i să se ducă la altcineva, pentru că pe tine nu te excită.
Nu te lăsa dusă de val, ma' friend happy

| Cupcakes a răspuns:

Eu zic ca amandoua... poate e de interes sau din dragoste.insa nimeni nu stie ce e in mintea unui baiat,nu? nah, acum` asta este doar parerea mea, ceea ce conteaza eeste numai parerea ta despre el:*