| alle_7967 a întrebat:

vreau sa va cer si eu un sfat! ieri am fost afara, si ma asteptat o verisoara de`a mea. iubitu` ei a venit cu varasu` si ea m-a luat pe mine...si in timp ce se giugiuleau ei acolo, nu aveam cum sa ne uitam la ei cum se pupalaughing)! ne tot plimbam si baiatu` asta a venit si m-a luat de brat! si imi spunea ca hai sa ne cunoastem si noi mai bine! chestii din astealaughingsi cand am facut cunostintalaughing)mi-a zis cum il cheama si eoo nu i-am spuslaughingam dat mana cu el si i-am spus"incantata"rolling on the floor)da faza e ca mi-am batut joc de el rau si se simtea prostrolling on the floor)ma intreba unde stau si ii spuneam stradalaughing)si dupa sa iti spun si nr?raised eyebrowschestii din astealaughingsi dintr`o data aia s-a pus jos cu iubitu` ala al eilaughing)si eoo stateam in picioare si el jos:Xsi ma intreba daca vreau sa stau jos! si ii spuneam ca stau bine in picioarelaughings`au certat aia si a plecat si el!laughing)dupa ce au plecat ei eu m`am pus jos cu varamea`! si au venit iarlaughing)si sa asezat langa mine si m-a luat in bratelaughingeoo nici nu il bagam in seamalaughingvroia sa ma pupe si nu ii dadeam voielaughingSau intorceam fatarolling on the floor)Si imi zicea ca ce din astea ai in tinerolling on the floor))rolling on the floor))s`au venea spre mine si ma dadeam mai incololaughingsi imi era asa de frig... dar normal mi-a dat el geaca luilaughing))da tot imi era frig:-s! a venit si m-a luat in brate iar si imi trecuse tot frigulaughing))rolling on the floor))frate simteam eoo asa ca numai imi era friglaughing)pana a chemat`o pe varamea in casa si a trebuit sa ma duc acasalaughing)Ei au plecatlaughingm`am intors cu spatele sa`si ia geacalaughingnici pa nu i-am zislaughing))si imi facea nu ma pupi si p minelaughing)cand ma lua in brate imi facea rime laughing)si chestii din astealaughing)Sau imi canta:Xsi pana la urma numai pot sa`mi iau gandu` de la el! adica nu stiu ce sa facsadca el e rromhee hee)si nu stiutiu pana la urma ce sa-i spun. da e asa dulce:X! dati`mi si mie un sfat va rogggggggggg! v pup:*

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Din moment ce te-ai jucat cu sentimentele lui, te-ai implicat emotional in privinta asta. Puteai macar sa iti fixezi niste ganduri de la inceput, ori accepti si mergi mai departe ori refuzai si te dadeai la o parte.Ai ales metoda mai neconventionala, sa-l amagesti cum s-ar zice, sa faci putin pe inabordabila.Numai ca acum, trebuie sa te hotarasti ce alegi. Daca iti place de el cu adevarat, mergi mai departe, daca nu, nu.Succes.