| HouseNation a întrebat:

Urasc sexul violent.Adresez o intrebare serioasa si directa.DE CE va place sa faceti sex asa tipilor? Mi-e scarba...nu suport...

Răspuns Câştigător
| unknow a răspuns:

Lent,...tandru, romantic, cu mangaieri si sarutariday dreaming. atingerismug asta inseamna dragoste! Sexul e... :-&

2 răspunsuri:
| kam3lya a răspuns:

Fiecare cu preferintele lui.si de ce te referi doar la tipi? sunt si tipe carora le place mai "violent" sa zic asa...

| unudepeaci a răspuns:

De ce? Probabil datorita faptului ca pana si in acele momente simntim nevoia sa dominam, sau probabil ca ne tragem din triburi barbare happy