| VrRos05 a întrebat:

Întrebare pentru femei:
- Vă place să faceți oral?
-Vă e scârbă de sexul oral?

31 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral este recomandat sa se faca in cuplu unde amandoi partnerii vor sa-si faca unul celuilalt, ca sa beneficieze de aceeasi placere.
Atata vreme cat se foloseste prezervativul pus pe penis sau vulva, nu exista scarba si nici secretie.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Da,un răspuns corect, în cuplu, nu ca altele care fac la toți nespălații prin băile cluburilor

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Alea sunt prostituate (curve, tarfe, jartele) si cer bani pentru a le face alora sex oral.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Nu știu dacă neapărat cer bani acolo în cluburi, n-am fost niciodată, de fapt o data cred, dar nu îmi place nebuneasca de acolo dar din ce am auzit de la alții după ce se îmbată femeile acolo nu mai țin cont de ceea ce fac. La femei adrenalina după ce se îmbată e mai crescuta decât la barbati.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Că probabil dacă eram vreun adept al cluburilor reușeam sa am și eu cateva relații după atâția ani, dar cum natura m-a făcut sa îmi placă liniștea și singurătatea nu mă pot adapta

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Atunci de ce vorbesti in necunostinat de cauza, odata ce nu ai fost niciodata in cluburi si nu ai habar ce se intampla acolo?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Ti-am mai spus: cu bani in mana te rezolva orice prostituata de pe centura, sau una mai spalata, dar mai scumpa, de pe site-urile online.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Că am auzit de la unii cum că era o domnișoară care s-a îmbătat și a făcut sex oral la doi pe care i-a cunoscut atunci puțin sau deloc

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Eu ti-am spus sa nu mai crezi tot ce-ti spun prietenii, care rad de tine.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Nu am bani pentru una scumpă că aș merge, dar aia scumpă e mult mai "uzată" decât celelalte ieftine fiindcă și ea a fost ieftină pana a ajuns sa fie scumpă,deci e de două ori mai "***" decât aia ieftina, fiindcă a fost și ea ieftină pana sa ajungă scumpă. Sper ca am fost pe inteles. Și eu fiind virgin nu mi-as începe-o cu una de asta,mi-aș începe cu una virgina dar știu ca e imposibil să găsesc fiindcă și aia virgina cauta pe unul cu experiență, deci dacă as sta sa caut una virgina mi-ar mai trebui o viață. Și acum la cât sunt de disperat, tot am standarde înalte, sa fie îngrijită, sa miroase frumos, sa fie spălată, să aibă toate calitățile astea

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Ar trebui să muncesc o luna sa iau 2000 lei, un salariu ca să îmi permit o prostituată scumpă, ca să ma termin rapid și sa mă piș pe el salariu

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Pai de ce nu-ti iei de munca?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Si asa tai frunza la caini taota ziua, fara sa faci nimic...
ia-ti de munca!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Nu am unde momentan, stau la sat

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Și sa ies din zona de confort e prea așa, având în vedere ca am tot ce am nevoie acasă, doar de relatie duc lipsa

| dullcat a răspuns:

Nu ii place nimanui sa ii se bage o bucata de carne in gat, pana cand dau lacrimile, plus reflexul de inec si voma.

| dullcat a răspuns:

Relian, vezi ca eu nu am de gand sa te platesc pentru reclama pentru care mi-o tot faci pe aici, deci mai taie din pasiune, caci esti penibil pana la cer si inapoi, scriind paragrafe intregi, agramate, despre viata sexuala inchipuita a unui cont fictiv.

| relian a răspuns:

Dullcat crede cai mincare, ca iar bagao careva pe git laughing asa e cand nu stii cei ala sex, cand nu ai facut niciodata sex de nici o natura.
Dar la ea sigur trebuie sa o dea daca ar fi cu alcool, cu formol, la ea totul se dezinfecteaza mai intii, scula, tot, spalat curata, in mici amnunte, sa nu cumva sa o atingi cu ceva ce nu ai spalat sau dezinfectat laughing

Asa ca dullcat fata draga afla ca nu tio baga nimeni in git, poti incerca, no sa te ineci, nu esti tu profesionista sa ajungi sa faci orale de alea ce se fac prin filme sa eu baga in git laughing

Cite nu stii saraca de tine, dar cand e sa intrebe cineva, repede te si bagi ca fiind mare cunoscatoare.
Asa ca daca nu stii, nu ai facut, nu te mai baga in sama, raspunzi doar asa sa afci prezenta numa.

Ia exemplu de la violeta laughing ea face, dar si spune ca doar cu partenerul, nu asa cu primul iesit in cale.
Tu dullcat raspunzi cum spun, sa fii prezenta, lasa stim ca esti pe aici la pinda laughing asa ca lasa raspunsurile astea fara rost si mai bina baga si tu un oral cu iubi, asta daca ai vreunul.

Daca nu ai iubi, atunci cauta un film porno, numa asa sa vezi si tu cei ala un oral si alte desene animate, ca pe viitor sa stii ce sa raspunzi, chiar daca nu ai facut, dar macar stii cei ala.

In cazul de fata, ai aratat clar ca nu stii cei ala sex oral, ce se face, cum etc.

| dragodana a răspuns:

Salut!
Îmi place sa fac și sa mi se facă.
Înainte, da, îmi era scârbă. Acum nu, chiar înghit.

| VrRos05 explică (pentru dragodana):

Cam scarbos dar mna. Sunteți doamna cu experienta probabil

| ILikeBlackCats a răspuns:

La prima nu si la a doua da

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Da o intrebare mai educata nu aveai sa ne dai?

| VrRos05 explică (pentru OSLOMELBOURNE):

Nu, "doamnelor"

| OSLOMELBOURNE a răspuns (pentru VrRos05):

Pacat, "domnule".

| IamJoKeR a răspuns:

Multe o fac, putine recunosc.

| Gabrielll3 a răspuns:

Evident pentru toata lumea ca e scârbos si anormal.

| AndreiMadalin69420 a răspuns:

Mie nu mi e imi place

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreiMadalin69420):

Fa naveta la oras, ca sunt mii de tineri care fac asta si nu le cad picioarele.

| cristinaramona92 a răspuns:

Îmi place și nu mi-e scârbă.si sa fac îmi place și să mi-se facă.

| VrRos05 explică (pentru cristinaramona92):

Îmi faci și mie sa văd cum e

| Marius22222222222 a răspuns (pentru cristinaramona92):

Bravo! femeie asumată