| ImAgirl a întrebat:

URGENT! am si eu o problema! vreau sa slabesc in 2 saptamani! deci in jurul burticii ( cred ca se spune talie nu? )am 70 de cm si vreau sa ajung la 65 sad spuneti-mi va rog cate abdomene ar trebui sa fac pe zi(sau ma rog ce exercitii si cate) si cam ce ar trebui sa mamanc pentru a slabi happy
scuzati categoria dar vreau cat mai multe raspunsuri big grin

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Un singur lucru. Ambitie. Daca ai, este perfect. Doua lucruri va trebui sa faci. Unu: In fiecare seara inainte de culcare, 1 ora coarda. Obligatoriu. La doua zile tot seara, abdomene. Dar cum:Stai culcata pe spate cu mainile sub sezuta, picioarele la 45 de grade, si-ti scrii numele cu litere de tipar, fara a lasa picioarele jos. De doua ori ajunge. In rest vei putea manca tot ce-ti doresti Garantat vei slabi mai mult decat vei dori. Daca vei putea face o data pe saptamana si bazin ar fi perfect. Sa te vad! Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| reanu a răspuns:

In 2 saptamani... nici o sansa,,

| Heng a răspuns:

Fa cat mai multe abdomene posibile. Mananca 5 mese pe zi, iti explic tocmai acum cum. Daca esti scolar, de dimineata mananci miculdejun. Mananci paine cu unt, paine prajita, si bei o cana de ceai. Dupa aceea, daca esti scolar, iti pui pachet la scoala, nu iti cumperi mancare de la chiosc, etc., si la scoala iti pui o sticla cu apa de acasa. Daca nu esti scolar, pe la ora 11 iei o mica gustare. (branza, salam, etc.)Dupa aceea, pranzul, este cea mai importanta masa, nu uita. Pranzul il iei pe la ora 14:00-14:30.La pranz, incearca sa mananci carne, (bineinteles doar fiarta)si ceva ciorba de legume sau diferite supe. Dupa aceea, o gustare in jurul orei 17:00, nu strica.Cina,inainte sa te culci, mananci cat mai consistent si cat mai sanatos, dupa care te culci.Iti recomand cel putin 50 de abdomene si 20 de flotari pe zi.Nu lua pastile pentru. slabit, iti fac doar rau. Sper ca te-am ajutat.

Numai bine!

| StillLoveU a răspuns:

Pai eu am incerkt cu gel anticelulitic de la farmacia naturista cu cofeina. masezi zona bine dupa care iti infasori talia in pelicula\ folie transparenta. t imbraci bine (adica 2 bluze si 1 hanorac) dar sa t poti misk in voie si incepi cu abdomene si alergari. cu c vrei. important e sa transpiri mult. da rezultate. in 3 saptamani am pierdut km 8 cm in talie. bafta

| Anxx a răspuns:

iti spun din propria experienta ca trebuie sa ai vointa si rabdare :-s. trebuie sa manaci foarte sanatos sa bei muuulta apa si abdomene cate 10 min de 3 ori pe eu faceam si cam in 3 saptamani am reusit sa slabesc. succes :*