| Didixu a întrebat:

In cat timp credeti ca as putea slabi 15 kg? Vreau multe pareri! Scuzati categoria dar am nevoie urgent de raspunsuri! big grin Dau funditaaa

Răspuns Câştigător
| andreeaaa0123 a răspuns:

Minim 3 luni. Si asa este si normal si sanatos. Foloseste metode cat mai naturale, mananca sanatos si echilibrat, uita de dulciuri si grasimi si fa sport. O sa slabesti sanatos si garantat!

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Natural, fara tulburari metabolice, cam in 6-8 luni cu o dieta bazata in special pe legume, fructe, seminte (fara fainoase si grasimi) si cu miscare zilnica sau un sport.

| Madayna a răspuns:

In jur de 4-5 luni

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cam 3-4 luni, sa nu slabesti foarte repede, pentru ca ar putea fi daunator pentru organismul tau :*

| Lolităăăă a răspuns:

O luna sau doua.

| androidul978 a răspuns:

Daca ti cura si mananci sanatos 15kg ai slabi minim 3 luni maxim 8 luni ami dai funda?