| NowForYou000 a întrebat:

Urgent! De pe data de 3 iunie pana pe data de 6 iunie am facut tratament cu Canesten Gyn 3 ovule. Am terminat tratamentul, pot avea relatii sexuale protejate? Adica ma refer mai mult la faptul ca am auzit ca aceste ovule scad protectia prezervativului. Deci, daca am terminat tratamentul si (sa zicem azi) intretin relatii sexuale cu prezervativ, se poate intampla ceva? Protejeaza la fel?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Puteti sa intretineti sex protejat fara nicio teama, deoarece nu vor apare probleme. Sanatate!