| SkaterBaa a întrebat:

Urgent please funda vot!

Scuze de categorie trebuie sa stiu urgent pentru comanda
Skate Shoes adica adidasi speciali pentru skate si heelys (aia cu roti) au talpa la fel de groasa? Pentru ca vreau sa-mi iau neaparat ceva tenesi pentru skate, oare heelys sunt buni? merg si ei?
heelys sunt 50 lei iar skateri sunt 80 lei, nu-i cine stie ce, dar totusi eu ma gandeam sami iua heelys

Astept raspuns urgent si detaliat cum si de ce e mai bine in fiecare caz

P. S daca imi iau heelys sunt dinaia cu placuta, deci talpa e toata egala

2 răspunsuri:
| Aduutza1993 a răspuns:

Nu stiu mai.depinde ce preferi tu.E alegerea ta ca sunt banii tai. Lasa un mesaj cu ce te-ai decis.

| PeaceDay a răspuns:

Heelys se duc repede la skate si probabil skateri aia la 80 lei se duc mai repede...Du-te la un skateshop si alegi de acolo.