| denis260170 a întrebat:

Buna TPU mi-am luat niste skate shoes vty din deichmann sunt buni sau originali eu ii vad ca scartie si au talpa groasa?

Răspuns Câştigător
| Trump147 a răspuns:

Cat ai platit? 80 lei? ca am fost si eu duminica trecuta si mi-am luat... nu skate shoes ca nu prea imi plac. nu ma dau in vant dupa ei. eu mi-au luat de astia
http://www.onlineshoes.com/mens-nike-nike-ruckus-low-white-black-p_id188168
in primul rand, cat ai platit?
in al doilea rand, ai sa-mi dai o poza cu ei de pe net?

8 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Nu am inteles nimic.

| Zoki a răspuns:

Daca sunt facatura in curind vei vedea big grin

| 0PopaPorno a răspuns:

Eu am fost duminica trec si mi-am luat la fel pe negru, si am dat 80 de lei pe ei...

| denis260170 explică:

Idemlafel am dat 80 ron pe ei din deichman si iti arat si poza http://www.deichmann-incaltaminte.ro/......atalog.php

| gzyy a răspuns:

Adooorr skate shoes :love strucklove strucklove struck:
din cate stiu eu majoritatea skeitilor sunt cu talpa groasa
si poate ca scartaie putin la inceput dar dupa de i-ai incaltat de cateva ori s-ar putea sa nu mai scartaie
thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mi-am cumparat frate si au talpa groasa si nu-mi scartaieoh go on deloc in fine mai incaltai si u si vezi poate nu mia scartaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ieri mi-am luat o pereche de skate shoes si ii adooor:*. desi is fata imi placbig grinDfoarte mult.