| komy133 a întrebat:

URGENT! va rog cum pot face sa nu mai fiu obsedat de filme porno, am 16 ani de la 14 ani ma tot masturbez nu ma pot abtine sa nu ma uit la un film porno sau sa ma masturbez macar o data pe saptamana am incercat sa ma abtin cea mai mare durata a fost de 3 luni dupa aceea iar va rog!

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si problema care ar fi? toata lumea face asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data pe saptamana nu este mult mai, sunt altii de pe-aici care se masturbeaza de 5-6 ori pe zi, uita-te pe intrebari inapoi si-ai sa dai de ei

| unknøwn a răspuns:

Încerci fetele.

| komy133 explică (pentru unknøwn):

Ce raspuns e asta esti prost

| unknøwn a răspuns (pentru komy133):

Încearcă băieţii atunci, dacă nu-ţi plac fetele.

Răspuns utilizator avertizat
| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Aia care spun ca nu se mai masturbeaza doar pentru ca au inceput sa mai dea si ei la buci ocazional sunt niste mincinosi.

| Scarabeul a răspuns:

*** o fata,,, si eu sunt sa zicem cam in aceelasi caz dar nici ca tine de disperat eu ma uit la filme porno sa zice max de 3 ori pe luna mai degraba cand ma simt excitat si fac o laba si-mi trece poftalaughing

| 名無しん a răspuns:

Sa te masturbezi o data pe saptamana nu e nimica rau. Nu inseamna ca esti obsedat. Cei ce o fac o data pe zi sau la 3-4 zile sunt obsedati.

| komy133 explică (pentru 名無しん):

Si cum pot face sa nu ma mai mastutbez deloc