| baiatulbaiatbaietel a întrebat:

Bună!
Am 12 ani si ma masturbez ca un disperat!
Macar de 6 ori pe saptamana!
O dau in timp ce ma uit la filme porno!
Recunosc!
Sunt un disperat!
Am uitat sa mentionez ca ma masturbez de pe la cam 9-10 ani!
Cand o fac imi ies multe jeturi mari cu sperma
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

De 6 ori pe săptămână e mult?!? HA!
\mă rog, ideea e că se poate și mai rău. Tu ești pe undeva pe la limita normalului; poate ceva mai devreme decât ar fi fost cazul, dar nimic ieșit din comun.
Ca să poți să „o lași mai moale" ( rolling on the floor ) ar trebui să faci măcar odată la două zile ceva sport care să te obosească suficient, încât după un duș și o masă bună să mergi direct la somn.
Și dacă îți place lectura, n-ar fi o idee rea ca în restul serilor să iei câte un roman de tipul celor ce nu le poți lăsa din mână până n-ajungi la final, să vezi cum se termină.

12 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

E normal copilas, acum te dezolvi, esti barbat, treci la agatat

| maria999 a răspuns:

Mai facut sa rad laughing) succes in continuare si apropo daca te masturbezi asa de des ma intreb cum o sa fi in pat
cand o sa mai cresti

| corbulalbrosu a răspuns:

Mi se pare ca te lauzi, mai taie, si discutam pe urma laughing

| Emilian65 a răspuns:

Mai baiatule, foarte rau ca te masturbezi asa de des si de la o varsta foarte mica. Lasa filmele porno si gaseste altceva de facut in locul masturbarii.

| ywar a răspuns:

Bai baiete pune mana pe carte ca o sa ingrosi randurile analfabetilor. Nu m-ar mira, la cati sunt pe aici...

| e1xtz a răspuns:

Juri pe rosu?!

| SeeDifference a răspuns:

Vai de pl ta

| ღcamyღ a răspuns:

Simplu, lasa filmele porno ca te spun lu' ma.talaughing

| baiatulbaiatbaietel explică:

Nu mă laud!
PS : Mă masturbez ca un nebun si nu stiu ce sa fac ca sa ma opresc!

| baiatulbaiatbaietel explică:

Mda......In privinta cu sportul!
Sunt sportiv de performanta!
Fac fotbal de la 8 ani!
In fiecare zi fac exercitii!
Pe mine nu ma afecteaza ca ma masturbez deoarece nu am probleme cu invatatul, am prietena, am prieteni multi si nu ma preocupa foarte mult masturbatul!
Poate cu 6 ori pe saptamana am exagerat!
Hai 4 ori!
In general dau laba vineri - sambata - duminica!
Cand stau singur in casa foarte mult timp, nu am teme, nu am antrenament si ma cam plictisesc!
As vrea sa ajung la macar de doua ori pe saptamana!
Si am nevoie de ajutor, deoarece nu pot sa vorbesc acest subiect cu parintii mei!
Am discutat cu baietii de la scoala si unii spun ca dau laba de 10 ori pe saptamana!
Aia si la scoala se duc la baie si o freaca!
Eu nu cred ca sunt asa obsedat!
Va rog sa ma ajutati si nu veniti cu chestii gen ca sunt analfabet sau ca...

| doctorandus a răspuns (pentru baiatulbaiatbaietel):

Nu are nimic daca te masturbezi des, vezi http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare

| mihai69 a răspuns (pentru baiatulbaiatbaietel):

Dacă tot n-ai altceva de făcut, chiar nu e exagerat de 4-6 ori pe săptămână.
Cu timpul, nu vei mai avea așa multă poftă și numărul de „sesiuni" se va reduce pe nesimțite.
Nu te alarma, lasă natura să își facă treaba.