| Bianca_papusha a întrebat:

URGENTA! Acum o ora am avut contact sexual cu iubitul meu(cu prezervativ)nu stiu dar dupa ce ne-am imbracat si am fost la baie am observat pete albe(cred ca era sperma) pe slipul meu.Am vorbit cu el, si mi-a sugerat sa stau linistita ca prezervativul nu s-a rupt si ca totul e in ordine.
Pentru a-si da jos prezervativul de pe penis s-a dus la baie, apoi mi-a aratat prezervativul care continea foarte putina sperma.
In data de 6-7 trebuie sa-mi vina cicluhappyCe ma sfatuiti?
Multumesc!

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cel maisigur este sa te duci la control, nu sa te bazezi pe ce spune el! - vrea sa pozeze in matur, care stie ce face si iti poate face o "bucurie" de o sa te ingrasi vreo 30 de kg!

Pastila de a doua zi este "o bomba hormonala", care, daca o iei de acpul tau, iti poate face foarte mult rau! Crezi ca degeaba sunt mai multe feluri?!

| madagascar a răspuns:

Nu lua nicio pilulta de a doua zi ca nu se ia ca aspirina, nu s-a intamplat nimic, mai ales ca nu erai in perioada fertila.

| cristina a răspuns:

Sa stai linstita

| a răspuns:

Putea sa fie si sperma ta(lichidul acela alb-galbui*)

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca_papusha explică:

Nu prea pot sa stau linistita ca tot la asta ma gandesc(el mi-a spus ca nu am de ce sa-mi fac griji)pfff sunt doar la inceput cu viata asta sexuala si e tare greu.Nu stiu sa iau pilula de a2a zi chiar nu stiusad
Doar ne-am protejat, nu stiu dar petele acelea nu semanu cu o secretie vaginala

| cremita a răspuns:

Mai bine folosesti de acum incolo si alta protectie ...pastile si prezervativ de ex si asa nu mai ai probleme

| saiukarra a răspuns:

Spalate imediat cu lamaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-au tinut degetele sa tastezi doar dupa o ora de la contactul sexual? laughing Cata imaturitate... pun pariu ca nu ai mai mult de 14 ani!straight face

| ciocio a răspuns:

Nu intotdeauna prezervativele sunt cea mai buna metoda de contraceptie... dar nu te impacienta inainte de a fi sigura ca a ejaculat in tine.asteapta sa iti vina menstruatia si daca intarzie, fa-ti un test de sarcina.bafta>big grin