| Barajag a întrebat:

Ursul s-a razgandit, vine inapoi in barlog peste o saptamana, nu poate parasi blanita mea caldabig grinCe pregatiri sa fac, aveti idei?big grin

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Sa-ti trimet o sticla de vin de butuc de la mine din sud, ''puterea ursului'' cum se spune pe aici.Viagra e doar vorba pe linga el.Admira-ti frumoasa blana ce o ai acum ca vine marea tabaceala.

12 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu asi face o pancarda pe care asi scrie ' bine ai venit acasa ursuletule'. asi marca cumva drumul catre patutul copilului. Normal ca trebuie sa fii la 4 ace cum se spune, si daca vine cu mana goala la tine, da-l pe usa afara si spune-i ca nu a invatat nimic de la viata, sa se reintoarca cand va invata.Gateste ceva simplu, fara sa muncesti prea mult, case invata asa, si daca faci un desert, fa ceva in forma de inima.

| Flav a răspuns:

Peste o saptamana abia? Bai nu stiu, dar 7 zile eu spun ca-s suficiente sa te antrenez cum trebuie.

| BRG a răspuns:

O friptură și un vin roșu, vinul roșu e bun pentru femei dacă îl beau bărbații, vinul sînge de taur.

| Barajag explică:

@deeiu`:eu fiind ursoaica, e normal sa am si eu un urs langa mine, nu-i asa, acum ai inteles?laughing
De nins va mai ninge, inca nu a trecut iarnabig grin

| cristi202 a răspuns:

Ce ii place cel mai mult? gindeste-te la asta... gindindu-te, vei primi singura raspunsul. si fa-i o surpriza, pregateste-i fara ca sa stie...

| Deeiu a răspuns:

Adica o sa ninga din nou?:o
Ohhh.nustraight facecrying(((
E n-am inteles intrebarealaughingrolling on the floor

| Deeiu a răspuns:

Ahaaaalaughing`
Am inteles acu`. da` partea cu ninsu` care o sa vina din nou nu-mi placecrying
Deloccc!crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica dupa ce ne-ai povestit cum l-ai jupuit o data, mai are tupeu sa revina? I-a crescut alta blana si vrea sa-l jupoi din nou? Pai asta urs curajos frate... sau o fi beat? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prima mea deceptie ursuliciule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceti o partida de sex de neuitat!

| boobooteddy a răspuns:

Rosu pe tine, un vin rosu, rosu asternut., lumanarele happy ahh...credeam ca mai intarzie prin nameti laughing

| boobooteddy a răspuns:

Sau, poti renunta la blanita, o lasi sa coboare usor de pe trup.