| natsu15082000 a întrebat:

Ati fost vreodata indragostit, cum este?

26 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Te cuprinde o stare de euforie.
Esti mereu fericit.

| RAY a răspuns:

O imensa prostie, lipsa de ratiune, tarfe care au profitat de mine, ele ofera doar vaginul lor atat si minciuni

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Gata? Te-ai supărat?

| RAY a răspuns (pentru ancaval):

Nu,din contra ma simt super, mi au ajuns adidasi, nu e suparare, asta e adevarul

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Așa! Fii hotărât! Nu te lasa!

| RAY a răspuns (pentru ancaval):

rolling on the floor rolling on the floor tu faci misto dar stii ca am dreptate

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Am făcut mișto? Când? No, rușine să îmi fie! Urât din partea mea. Vai, vai.

| RAY a răspuns (pentru ancaval):

rolling on the floor rolling on the floor voi nu faceti diferenta intre adv si minciuna

| ancaval a răspuns (pentru RAY):

Nu facem diferența?
No, așa o fi, cum spui tu, ai dreptate, nu vorbești tu aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ancaval):

Păi femeia e târfe, n-am eu o personalitate de c@cat.

| ancaval a răspuns (pentru anonim_4396):

Doamne ferește!

| Drimmero a răspuns:

Am fost in apogeul dobitociei cat timp eram indragostit, imi ia mintile, bine ca ma indragostesc greu si raman rational si pe pozitii pana atunci.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Intrebi? Sau afirmi?
Este fain.

| SilentRain a răspuns:

O experiență unică și dureroasă, sper sa nu se mai repete

| Sofer a răspuns:

E fain dacă tu te îndrăgostești de ea și ea de tine :X

| CleanHeart a răspuns:

Jale, mai ales daca e vorba de o indragosteala fix de persoana nepotrivita pentru corasonul tau.

| alexalx1234 a răspuns:

La început te simți bine, dar după îți dai seama că vei da doar de dezamăgiri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înălțător. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine, n-am de ce să mă plâng, m-am îndrăgostit și de tipe de pe aici, sapiosexualul mai sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate descrie in cuvinte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate bune si frumoase, pana cand aflu ca ea il vrea pe altul sad!

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt idiote, nu ne merită atenția.

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun că ăla e genul de bad guy de bani gata, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexalx1234):

Cu bani multi nu, dar frumosi cu muschi da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nașpa.
Vezi in persoana de lângă tine muult mai mult decat este cu adevărat, cel putin asta s-a întâmplat în cazul meu.
Indragostelile alea "de vara" in schimb au fost ok, sunt ok.
Dacă e sa fie dragoste e mai bine sa fie foarte soft, sa existe doar afecțiune și sa-ti placa de persoana respectiva.
Dragostea aia ca-n filme, care mai exista cateodata si-n viata reala, e dăunătoare.

| Ciorogârla a răspuns:

La cat sunt de urat si prost nici uratele nu ma vor