| Loryoficial a întrebat:

Vatzi indragostit vreodata de o celega/coleg de classa? daca da ati fost impreuna? cum iatzi zis persoanei?thinking

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Si normal ca nu am avut curaj sa ii spunoh go onSi lui ii placea de mine, dar nu prea ne-am sincronizat sentimentelelaughing

| Bacemi a răspuns:

Nu doar o singura data. Dar aproape mereu am pastrat tacerea stiind ca nu am sanse. De cate ori am indraznit a mers aiurea. Dar asta nu e regula generala. Poate fi si ceva placut daca te intelegi bine cu o colega si se vede ca ii face placere prezenta ta. Incearca sa o faci sa se simta confortabil in preajma ta. Apoi incerci sa ii dai de inteles ca se poate ceva mai mult. Incerci sa afli ce vrea de la o relatie ceva mai indirect si apoi mai direct cand sunteti mai sinceri si deschisi si nu va feriti unul de celalalt. Apoi poti trece de la subiectul relatii la o transformare eu si tu in noi. Dar asta daca vezi ca ai cam ce vrea ea de la o relatie.

| Silvia a răspuns:

Da, de-a lungul anilor m-am ''îndrăgostit'' de mai mulţi colegi.Am fost împreună [ nu zic cu câţi laughing ] şi nu a fost nevoie să zic eu nimic big grin.

| Monica a răspuns:

Salut lorand.
Da, am fost impreuna cu el 8 luni de zile. L-am iubit foarte mult.Pacat ca totul s-a sfarsit intr-un mod urat.
Totul a inceput pe messenger, mai exact.Nu aveam 'tupeul' sa ii spun in fata ceea ce simt si de asemenea si el era o fire mai retrasa.
Am inceput sa ne apropiem timp de 2 saptamani, sa avem incredere unul in altul, dupa care mi-a cerut prietenia happy
.
Succes

| kryssty8 a răspuns:

Ma-m indragostit de betty cea urata

| Ioanalove95 a răspuns:

Da am fost.insa nu am fost impreuna cu persoana respectiva.eu mi-am luat inima in dinti si indiferent de ce se va intampla i-am spus direct.pe messenger totusi pentru ca fata in fata nu am avut curajul. dar totusi nu am ajuns sa fim impreuna pentru ca el a ales sa fim doar b.f.f...parerea mea este ca ii era frica ce vor spune celelalte persoane din clasa. Dar eu iti sugerez sa ii spui pur si simplu cand gasesti momentul potrivit unde sa fiti doar voi doi.asa ca ia-ti inima in dinti si spune-i ceea ce simti pentru ca s`ar putea sa fie reciprocwinking