| Emeraude a întrebat:

V-ati indragostit vreodata virtual? Daca da, cat a durat "idila"?

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Nu... niciodata
Nu cred in "iubiri" virtuale.Pe mess nu poti cunoaste o persoana cu adevarat.

19 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Cam da.
3 sau 4 luni a durat...

| Emeraude explică:

Lasa apropourile laughing).

| blue-star a răspuns:

Salut! Da, mi s-a intamplat asta si idila dureaza de 2 luni. Vorbim zilnic si ne inteleg super-bine.

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Da. Chiar ma atasasem de el. A durat "idila" cam 2 luni si o saptamana.
Era asa pustie lista mea fara el! laughing
L-am uitat abia dupa vreun ansad.
Idila nenorocita! laughing
Pup.

| KeepCalm a răspuns:

1 an si 4 luni.

| EU_6017 a răspuns:

Daa:X:X

a durat 1 an si ceva dar in timpul ala ne si intalneam:X:X:X

| criss_5841 a răspuns:

Da... vrajeala a durat vreo 2-3 luni, a venit dupa mine am stat 2 saptamani ( in care nu ne-am vaz decat o data) dupa aia s-a bagat fosta lui si ne-a despartit, dupa aia l-a lasat cu ochii in soare si el a venit la mine, am stat cu el la misto intr-un club dupa care nu am mai vb cu el si m-am pus cu altcineva happy

| criss_5841 a răspuns:

Si Rukhsandra are mare dreptate. Pe mess tipu ala era asa de dragut de glumet si ma facea sa ma simt bine. Fata in fata arata ca dracul dar eu deja eram indragostita de caracterul lui care s-a dovedit a fi :-& ca naiba!

| mahoney a răspuns:

2 saptamani si ceva... si ea de mine si eu de ea happy
E ciudat, dar cred ca atractia principala o face distanta.

| RainBow_2697 a răspuns:

4 lunicrying

dar acum nu mai am nimic cu acea persoana, de abia imi reamintesc numele luilaughing

| imortal a răspuns:

Cat vrei sa dureze?tongue

| SexyGirl4You a răspuns:

Da.si imi pare rau. a durat aproape 1 an...nu mai vr relatii pe netcrying

| Klax187_2507 a răspuns:

Da, dureaza de 1 an+1 luna si v-a continua(sigur)pana cand va veni momentul sa ne vedem.

| boltik a răspuns:

Da, si sunt foarte fericita si dureaza cam 10 luni si urmeaza sa ne vedem si ard de nerabdare sa-l vad si cred ca si in continuare vom fi impreuan si fericiti in ciuda tutor obstacolelor si distantei happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 saptamani. Dar si ea de mine. Apoi n-a mai vrut sa vb cu mine. Si n-a mai intrat pe net deloc. M-a lasat cu ochii in soare. Trebuia sa ne vedem anul acesta. Tare nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de un an suntem impreuna.ne'am mai despartit dar dragostea a fost mereu mai puternica.
Si acum iar suntem impreuna, in ciuda distantei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... din pacate sad dar l-am vazut si in realitate) pentru ca era din liceu cu mine dar pe mess ne-am cunoscut si a durat cam 3 luni. dar la un moment dat s-a terminat vorba si daca nu a mai vb nici el nu am mai vb nici eu si am intrat si mai rar pe net, iar cand ne intalneam prin liceu ne evitam...asta e nu stiu dcthinking u de ce crezi?(poti sa imi lasi raspunzi la la intrebarea ta pentru ca sa il vad)pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am vorbit 4 luni pe mess dupa care ne-am intalnit ne-am placut si dureaza si acum idila cam de 2 ani jumatatewinkinghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sincer da m-am indragotit dar nu dureaza prea mult...