| ake007 a întrebat:

V-ati simtit vreodata folositi? Daca da, cum ati trecut peste?

Răspuns Câştigător
| Artemiss a răspuns:

Toata viata o sa fim folositi...majoritatea merg pe interesc...intrebarea mea e, fara suparare, tu nu ai folosit pe nimeni pana acum? chiar si fara sa iti dai seama te mai folosesti...cred ca ne sta in caracter la majoritatea...
Da am fost si eu folosita, si inca mult, si poate si acum sunt dar nu imi mai pasa...nu trebuie sa ma consum pentru atat...acum depinde si cat de folosit esti...adica nu trebuie sa te lasi calcat in picioare...cred ca prin nepasare am trecut peste...iti dai seama ca sufletul meu ar arata ca un camp de lupta daca as pune totul la suflettongue

10 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Da... Dar nu m-am certat cu acea persoana pentru ca nu imi place sa ma cert cu cineva...

| Psihoyounger a răspuns:

Foarte des am fost folosit pentru ca am incercat sa ii ajut pe unii si sti cum e? tu le dai un deget si ei iti iau toata mana.

Psihoyounger

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Da da....cand eram mica ma lua tata de'un picior si batea vacile cu mine.
glumeam laughing
de acord cu @1968 happy

Janina
| Janina a răspuns:

Incerc sa barez orice amintire sau intamplare urata...asa pot trece mult mai usor peste

| alexdop21 a răspuns:

Da am fost folosit pana in momentul in care mi-am dat seama ca unii dintre prietenii mei ma foloseau pentru bani, nu aveam eu cine stie ce, dar le era bine, mi-am dat seama de asta nitel cam tarziu dar oricum mai bine mai tarziu decat niciodata!
De trecut am trecut destul de greu peste asta si, si acum le simt lipsa, dar eu zic ca e mai bine! Am "taiat-o " usor cu ei, fara ca ei sa imi puna prea multe intrebari, am renuntat sa mai ies cu ei, si mi-am facut alti prieteni, si putini prieteni care mi-au mai ramas, incerc sa ii tin cat mai aproape!

| Danutz_8401 a răspuns:

Da, ink foarte mult...Nu am mai dat importanta acelei persoane si vorbeam cu ea foarte putine lucruri...

| 1968 a răspuns:

De cand te nasti si pana mori esti mereu folosit de cineva asta e viata...

| AdelinaL a răspuns:

Uneori fara sa realizam alti se foloresc de noi... Mie sincer nuhstiu daca m-i s-a intamplat pentru ca eu ajut pe cine pot dar cat pot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, m-am simtit si ma simt folosita. Dar nu zic si nu fac nimic, nu imi sta in caracter sa reprosez.Fiecare face ce il duce tartacuta, eu privesc partea buna a lucrurilor, ma bucur ca pot sa ajut.

| ake007 explică:

@dyanady... da, si eu m-am folosit de oameni, poate uneori intentionat si nu sunt mandra de asta.Ma bucur ca mi-ai amintit, data viitoare cand o sa ma simt folosita o sa ma gandesc la lucrurile neplacute ce le-am facut si eu la randul meu:*