| HopeAndLove a întrebat:

Va amintiti intrebarea: http://www.tpu.ro/......care-este/
ei bine...ma gandeam sa vb mai mult cu el pe mess( nu il am in lista) si sa ma imprietenesc cu el vara asta...
este o idee buna?:D

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai putea incerca, dar tot ce poti reusi este sa devii o buna amica..., deocamdata.Doar vei stii in ce ape se scalda, ceea ce e bine, chiar foarte bine.
Bafta!

| ynna93 a răspuns:

Pai da normal daca`ti place apropie`te de el si vezi ce va iesi. poate chiar o sa fiti impreuna.mult succes.

| caius a răspuns:

Ar fi o idee asa ajungi sa-l cunosti mai bine si sa te apropii de el