| MariaRawrr a întrebat:

Am mai pus intrebarea asta dar nu am primit decat un raspuns, va rog ma ajutati am nevoie de sfaturi nu stiu ce sa fac! http://www.tpu.ro/......tit-de-el/

1 răspuns:
| Ichnat a răspuns:

Daca te evita e clar ca nu merita prea multa atentie! Nu stie cum sa se comporte cu o fata sau cu mai multe(se lasa "pacalit" de un sarut)!

Si nu-mi spune ca esti indragostita de el! De ce esti indragostita? Nu ai vorbit cu el... e doar o atractie fizica ce cred ca poti sa scapi de ea